Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Sandalye Kiralama
Sandalye Kiralama

Sandalye Kiralama

  • Tarih:  14 Haziran 2021, 23:58

  

By Barış Organizasyon son model sandalye kiralama hizmetiyle; organizasyon, merasim ve etkinliklere her türlü ekip ve ekipman kiralama hizmeti sağlamaktadır.

 

Organizasyon, etkinlik, merasim gibi toplu buluşmalar için sandalye kiralama hizmetiyle lojistik destek sağlıyoruz. 

 

Toplu buluşma ve davetlerin adresi olan düğün, söz, nişan, sünnet, mezuniyet, parti, sunum, yıl başı, doğum günü, piknik, fuar, açılış organizasyonları için son model sandalye kiralama hizmeti sunmaktayız.

 

Görsel, şıklık ve kalite bakımından organizasyonlara uyum sağlayan sandalye modellerimizle alanında en kaliteli ve sağlam sandalye kiralama hizmeti veriyoruz.

 

Uygun fiyatlarla müşterilerimize sunduğumuz sandalye çeşitlerimizle sınırsız bir hizmet ve model çeşidi sunuyoruz. Birbirinden farklı model ve kişi sayısına göre sandalye konseptlerimiz mevcuttur. 

 

Müşterilerimiz istediği her tip sandalyeyi işletmemizden rahatlıkla kiralayabilir. Diğer hizmetlerimizin yanı sıra ekip ve ekipman kiralama hizmeti veren firmamız bünyesinde barındırdığı sandalye modellerini şu şekilde sıralaabiliriz;

 

Ahşap sandalyeler, plastik sandalye, Napolyon Sandalye, çeşitli renklerde Tiffany sandalye şeklinde sandalye model ve çeşitlerimiz mevcuttur. 

 

Kiralık sandalye hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz...

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cumartesi 09:00 - 18:00 Pazar: Kapalı