Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Masa Kiralama
Masa Kiralama

Masa Kiralama

  • Tarih:  08 Haziran 2021, 22:15

  

By Barış Organizasyon ekip ve ekipman kiralama hizmetiyle yılların verdiği tecrübe ve kaliteli ürünleriyle alanında emin adımlarla hizmet vermeye devam ediyor.

 

Organizasyon, etkinlik, merasim gibi toplu buluşmalar için ekip ve ekipmanlarla lojistik destek sağlıyoruz. 

 

Toplu buluşma ve davetlerin adresi olan düğün, söz, nişan, sünnet, mezuniyet, parti, sunum, yıl başı, doğum günü, piknik, fuar, açılış organizasyonları için son model masa kiralama hizmeti sunmaktayız.

 

Görsel, şıklık ve kalite bakımından her türlü organizasyona uyam sağlayan masa modellerimizle konuklarınızın konforunu da düşünerek  alanında en kaliteli ve sağlam masa kiralama hizmeti veriyoruz.

 

Uygun fiyatlarla müşterilerimize sunduğumuz masa çeşitlerimizde sınır yoktur. Stoklarımızdan birbirinden farklı model ve kişi sayısına göre yüksek sayıda masa konseptlerimiz vardır.

 

Müşterilerimiz istediği her tip masayı işletmemizden rahatlıkla kiralayabilir. Diğer hizmetlerin yanı sıra ekip ve ekipman kiralama hizmeti veren firmamız bünyesinde barındırdığı masaları şu şekilde sıralaabiliriz;

 

Bar masası kiralama, kare masa kiralama, ahşam masa kiralama, gelin masası kiralama, yuvarlak masa kiralama, cam masa kiralama, banket masa kiralama düğün masa kiralama, fuar masa sandalye kiralama, kokteyl masası kiralama, plastik masa kiralama, bistro masa kiralama, yemek masa kiralama, nikah masası kiralama  gibi birçok model ve çeşitte masalarımız bulunmaktadır. 

 

Uygun fiyata masa kiralama hizmeti bulabileceğiniz tek adres By Barış Organizasyondur.  Ayrıca masa modelleri için dilediğiniz çeşitte destek olmaktayız.

 

MASA KİRALAMA HİZMETİMİZ HAKKINDA KISA BİLGİ

Masa çeşitlerimizi her geçen gün yenilemekte ve en kaliteli ürünleri konseptimizde bulundurmaktayız. By Barış Organizasyon konseptinde bulunan masaların özellikleri hakkında kısa bir özet geçecek olursak üünlerimiz hem sayıca hem de özellik bakımından çok çeşitli olduğundan dolayı kullanmak istediğiniz her alan için firmamızın hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

 

Yapacağınız kiralama işlerinde her türlü kargo, kurulum ve toplama desteği sağlıyoruz.

 

Masa kiralama hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz...

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cumartesi 09:00 - 18:00 Pazar: Kapalı