0535 214 35 43

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Firmamız 2005 yılından bugüne bu alanda hizmet vermeye devam etmektedir. Kaliteli malzeme seçenekleri ile sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz sayesinde %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Organizasyon hazırlıkları sırasında ihtiyaç duyulan balon, süs, flama ve bayrak gibi farklı alanlarda yapmış olduğumuz satışlar ile organizasyon firmalarına hizmet vermekteyiz. İstanbul merkezli kurulan firmamız geniş hizmet alanı ile kaliteli sonuçlar alınmasını sağlamaktadır.

Deneyimli kadromuz ile her talebi en kaliteli şekilde karşılamak adına belirlemiş olduğumuz kalite standartlarımızdan ödün vermeden çalışmaktayız. Kurulduğumuz ilk günden itibaren hizmetlerimizi geliştirerek bu alanda müşterilerimizin en kaliteli ürün seçenekleri ile hizmet almasını sağlamak için kaliteli malzeme seçeneklerini satışa sunmaktayız.

Misyonumuz

Organizasyon firmaları ile süs malzemeleri satışı ile organizasyonlarda ihtiyaç duyulan farklı malzeme seçeneklerine ulaşım sağlanmasına yardımcı olmaktayız. Kalite standartlarımız;

  • Kaliteli ürün satışı yapmak,
  • Müşteri memnuniyetini sağlamak,
  • Tam zamanlı teslimat yapmak,
  • Farklı malzeme seçenekleri ile talepleri karşılamak,
  • Deneyimli kadro ile kaliteli hizmet sunmak,
  • Tam kapasite ile talepleri karşılamak,
  • Sektörde en iyisi olmak adına gelişerek çalışmalara devam etmektedir.

Hizmete başladığımız ilk günden itibaren bu alanda yaptığımız çalışmalarımız ile önceliğimiz müşterilerimiz olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İşimizin sorumluluklarının farkında olduğumuzdan en iyi sonuçları almanız adına her ürün seçeneğinden birinci sınıf malzeme sunumu ile hizmet vermekteyiz. Organizasyon seçeneklerine göre binlerce farklı ürün seçeneği ile çalışma yapmaktayız.

Vizyonumuz

Firmamız 2005 tarihinden itibaren bu sektörde başlamış olduğu hizmetlerinden kalitesinin yanı sıra müşteri odaklı olarak yaptığı çalışmalar ile kalitenin adresi olmayı başarmıştır. Uzun vadede yapmış olduğumuz planlarımız ile daha geniş alanda hizmetlerimizi sürdürerek bu şekilde daha fazla müşteriye kaliteyi sunmaktır. Bu sektörde gelişmeleri takip ederek yaptığımız çalışmalar sayesinde kısa zamanda belirlemiş olduğumuz vizyonumuz için çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Organizasyonlarda daha çok çeşit üzerinden yapılacak olan seçimler için binlerce farklı ürün seçeneğini bir arada sunmaktayız. Her geçen gün ürün çeşitlerimizi daha da arttırarak bu şekilde talepleri karşılamak adına uzman kadromuz ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tam zamanlı teslimat için planlı bir çalışma ile hizmet vermekteyiz.